Hotel El Aurassi

*****
2 Boulevard Frantz Fanon- Les Tagarins , Algiers, 16000, Algeria
Online rezervace. Ceny od DZD16634.
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od DZD16,634

Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj

Hotel El Aurassi je 5 hvězdičkový hotel výhodně situován v Algiers. Přátelská a nápomocná služba concierge je vždy připravena vám pomoci s jakýmkoliv přáním či požadavkem. Cestovatelé, přicházející ze všech částí světa, mohou využít směnárenských služeb v hotelu.

Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu. Užijte si tenis přímo v hotelovém areálu. Za přístup na tenisové kurty může být účtován dodatečný poplatek.

Hotel El Aurassi Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Vybavení hotelu

  • Služba concierge
  • Směnárna
  • Pokojová služba
  • Tenisový kurt

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci Hotel El Aurassi

Vytvoření rezervace v Hotel El Aurassi je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...The pool, the room, the restaurants...
Celkové hodnocení: 9.2
(z 10) Na základě 7 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

Hotele w pobliżu Hotel El Aurassi